dlaczego ludzie uciekają z Polski

Życie i wydarzenia z Polski.
ODPOWIEDZ
Mikulski

dlaczego ludzie uciekają z Polski

Post autor: Mikulski » wt lip 04, 2017 1:12 pm

tak sobie przeglądam wasze forum i w pełni z wami się zgadzam że Polska to jest dziki kraj i nie ma czego tu szukać. Jest to Kraj w którym panuje demokracja sterowana przez starego kawalera, który swojego kota traktuje lepiej niż prezydenta :) pora się zawijać macie tu bardzo cenne informacje więc chętnie skorzystam i moja rada ! nie wracajcie do Polski bo to nie jest wymarzone miejsce (niestety) :( PIS zrobił swoje i cofnął ten kraj o kolejne 20 lat ... powodzenia

Cohenias
Junior Member

Re: dlaczego ludzie uciekają z Polski

Post autor: Cohenias » wt lip 04, 2017 3:25 pm

Mieszkając z dala od ojczyzny mogę tylko powiedzieć jedno -pogoda jest motorem emigracji Polaków na Floryde. Z drugiej strony co z tymi co emigrują do Norwegi?? można by było powiedzieć że kwestie ekonomiczne zmuszają ludzi do szukania lepszego życia. Emigracja do Niemiec? też kwestie ekononomiczne i lepszy social. Ale mam znajomą rodzinę, która wyemigroawała do Czech i to mnie do tej pory zastanawiam czy na prawdę tam jest lepiej niż w Polsce? przecież mamy duży kraj , ogromne mozliwości, gospodarka prawie że nr jeden pod wględem rozwoju w Europie... Czy polityka aż tak szkodzi ??? Niestety trudno zrozumieć mieszkając w innej rzeczywistości. Z jednej strony przykre jest to że ludzie uciekają z ojczystego kraju szukając lepszego bytu ale z drugiej strony mamy tylko jedno zycie i trzeba żyć jak najlepiej . Pozdrawiam

Franek

Post autor: Franek » wt lip 04, 2017 8:36 pm

tak sobie przeglądam wasze forum i w pełni z wami się zgadzam że Polska to jest dziki kraj i nie ma czego tu szukać.

Cale szczęście że takie typki jak ty ociekają z mojego doświadczenia to wyjeżdzaja tylko nieudacznicy ,ci co coś przeskrobali lub ci co już się dorobili i ch ca zmienić coś w swoim życiu

pejapela

Post autor: pejapela » śr lip 05, 2017 4:59 pm

Prawda jest taka ze jak ma sie bliskich obok siebie to wszedzie jest dobrze !!! :)

Macansei
Junior Member
Lokalizacja bez polskich znakow i spacji: Florida

Post autor: Macansei » czw lip 13, 2017 6:18 pm

dlaczego ludzie uciekają z Polski? bo to dziki kraj gdzie prawo mija się z sprawiedliwością a ludziom się wydaje że żyją w Państwie demokratycznym AMEN

Wasik

Post autor: Wasik » pt lip 21, 2017 7:05 pm

Ja nie ucieklem z Polski, nie widze tak tego, bardziej chce zwiedzic swiat, pomieszkac w roznych miejscach, akurat teraz od 4 miesiecy moim domem jest Tampa :)

Ershving
Junior Member

Post autor: Ershving » pn lip 31, 2017 2:40 am

Poważne zmiany w kraju zawsze powodowały wyjazdy osób niezadowolonych z danej sytuacji z drugiej strony ludzie zawsze emigrowali i będą emigrować szukając lepszego miejsca dla samych siebie. Znam ludzi co urodzili sie w Polsce a od zawsze czuli sie obco i chcieli mieszkać w Australii czy w Stanach :oops: także aktualna sytuacja w Polsce nie jest wojenna żeby uznać jako główną przyczynę emigracji, stan wojenny i wojny światowe mamy za sobą :roll:

Awatar użytkownika
pixidixi
Junior Member
Lokalizacja bez polskich znakow i spacji: Wisla

Post autor: pixidixi » śr lis 29, 2017 2:05 pm

Ja szukam zawsze porad w takich obszarach tematycznych w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza :)
Patrząc wstecz, dochodzą do wniosku, że najlepsze, co mnie spotkało, jest to, że urodziłem się w silnym, zdrowym ciele.

Awatar użytkownika
AgaC
Junior Member
Lokalizacja bez polskich znakow i spacji: Grodzisk

Post autor: AgaC » czw gru 28, 2017 12:46 pm

Ja niestety nie jestem zbyt lotny w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie nic doradzić i pomóc...
I Ziemia, i czas, i pojęcia, miłość, życie, wiara, sprawiedliwość i zło, wszystko jest płynne i przejściowe.

Awatar użytkownika
cobra67
Junior Member

Post autor: cobra67 » ndz cze 17, 2018 12:42 pm

Zgadzam się z grubsza z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć.
(...) z pewnymi sprawami nie ma się co śpieszyć, że pewne uczucia, emocje dojrzewają z czasem, jak niektóre owoce, a kiedy nadchodzi właściwy moment, wtedy, dokładnie tak - można się w nie wgryźć.

ODPOWIEDZ